Ponuka

 
   ručné umývanie vozidla
   leštenie lakov, reštaurovanie
   strojové leštenie
   voskovanie
   čistenie interiérov - bežné aj hĺbkové
   čistenie a ošetrenie motorového
priestoru
 
   dezinfekcia áut - odstránenie nikotínu z áut  
   
   
   
 

 

 

Nová dynamicky sa rozvíjajúca firma založená v roku 2007. Kvalita našich služieb je zaručená odborne vyškoleným personálom, strojmi KAERCHER, ktoré reprezentujú skutočnú európsku špičku a v neposlednom rade taktiež autokozmetikou MAXOLEN pre Váš automobil.

Po niekoľkoročných skúsenostiach v zahraničí sme sa rozhodli založiť na Slovensku firmu na profesionálne čistenie vozidiel, ktorá kópiruje kvalitu z Nemecka.

Tak sme odštartovali ponuku na komplexné čistenie interiéru a exteriéru vozidla. Veľký dôraz kladieme na čistotu a nezávislosť životného prostredia, preto dbáme na výber takých prostriedkov, ktoré sú z tohto pohľadu najšetrnejšie.

To, čo iní ponúkajú, sme my ochotní a schopní naplniť.

1. Spokojnosť zákazníka je našim prvoradým cieľom. Sme tu pre Vás.

2. Iba kvalita sa dobre predáva. Vychádzať zákazníkom v ústrety a klásť nároky na vysokú kvalitu našej práce a nie kvantitu, z čoho vyplýva aj dlhší čas potrebný na jednotlivé úkony.

3. Reklamáciam radšej predchádzať ako ich riešit. Spokojnosť je výsledkom spolupráce všetkých zamestnancov.

4. Sústavné vzdelávanie sa zamestnancov je nevyhnutným predpokladom kvality, disciplíny a profesionálneho prístupu.

5. Neplytvať časom, to z neho sa skladá život. Kompletné cistenie a ošetrenie exteriéru a interiéru vozidla, trvá vzhľadom na náročnú a precíznu prácu  8 - 12 hodín.

 

Od roku 2008 ponúkame službu "regenerácia laku". Po prvých autách, na ktorých boli vykonané regenerácie laku alebo ľudovo povedané "repas" laku sa záujemci o tieto služby presvedčili, že s lakom sa dajú robiť divy. O kvalitu práce sa stará personál, ktorý bol školený u profesionálov firmy MAXOLEN.

Firma MAXOLEN sa 45. rokov venuje vývoju a výrobe jednej z najkvalitnejšej autokozmetiky v Európe, ktorú my používame v plnom rozsahu.

 

Späť

 

 
   
   
  Kontakt:
  STIRO - ručná autoumyváreň
  Kysucká č. 21, Prešov - Solivar
  Tel.: 0905 301 289
  E-mail: stiro@stiro.sk
   
   

 

   

    Design by INCO-AG.